hidelogo
پرشین بک لینک

رپورتاژ آگهی-خرید رپورتاژ آگهی در برترین سایت ها | پرشین بک لینک

رپورتاژ آگهی-خرید رپورتاژ آگهی در برترین سایت ها

رپورتاژ آگهی تلاشی برای ارتقاء سئوی سایت است که نه تنها باعث افزایش بازدید می شود بلکه رتبه سایت در گوگل را نیز بهبود میبخشد. برای بهبود رتبه وبسایت در کلمات کلیدی هدف از رپورتاژ آگهی و بک لینک استفاده کنید. رپورتاژ ها در واقع محتواهایی هستند که در وبسایت های پر بازدید قرار داده می شوند.

تعریف رپورتاژ آگهی

امروزه که وبمستر ها با تمامی امکانات موجود در تلاش هستند تا سئوی سایت خود را بهتر کنند و رتبه بالاتری در جستجوی گوگل به دست آورند, رپورتاژ آگهی یکی از راه هایی است که میتوان برای دستیابی به رتبه های بالای گوگل از آن استفاده کرد. اما قبل از هر چیز بهتر است با مفهوم رپورتاژ آگهی آشنا شویم.  در واقع به اخبار تبلیغاتی که در وبسایت های خبری و پربازدید منتشر می شوند و هدف آن ها معرفی خدمات و محصولات و کسب و کار یک وبسایت است رپورتاژ آگهی می گویند. رپورتاژ از لغت فرانسوی Reportage گرفته شده است که به معنای ریپورت و خبر است. در بحث برندینگ و سئو از رپورتاژ به عنوان یک گزارش و یا خبر تهیه شده یاد می شود که برای وبسایت های خبری تولید و در آن ها منتشر می شود.

هدف از رپورتاژ آگهی…

یکی از اهداف رپورتاژ این است که شیوه تبلیغات سنتی را با شیوه نوین تلفیق می کند. این مصاحبه ها و تبلیغات در واقع ویژگی های خاص تری نسبت به تبلیغات چاپی دارند. در واقع شما در روش رپورتاژ با پرداخت هزینه ای، یک محتوا از یک وبسایت خبری را به خود اختصاص میدهید در واقع شما از طریق این مطلب می توانید خدمات و محصولات خود را به طور کامل معرفی کنید.

رپورتاژ آگهی؛ تبلیغ غیرمستقیم

رپورتاژ را نوعی تبلیغ غیرمستقیم در نظر میگیرند چرا که در واقع با نظرسنجی و نوعی مصاحبه اطلاعات را در اختیار خواننده قرار می دهد و افرادی که به مطالعه این نوع تبلیغات می پردازند به صحت آن اعتماد بیشتری دارند و مطالب را مشتاقانه مطالعه می کنند. همانطور که گفته شد.

رپورتاژ آگهی؛ معتبر ولی کوتاه

به گفته خوانندگان, اعتبار رپورتاژ نسبت به آگهی های معمولی بیشتر است چرا که در این مصاحبه ها اغلب محتواهای نامربوط یافت نمی شود و خبرهای مربوط به تبلیغات شما نیز بر جذابیت و تاثیرگذاری مطلب می افزاید و در نتیجه باعث صعود رتبه ی وبسایت شما در گوگل می شود. ممکن است که اغلب مردم آگهی هایی که دارای عکس هستند را در جهت تبلیغات بیهوده بدانند اما یکی از نکات افزایش بازدهی رپورتاژ است. یکی از ویژگی های رپورتاژ این است که با محتواهای دیگر یک وبسایت تفاوت خاصی ندارد. این نکته می تواند در تبلیغات بسیار موثر باشد چرا که جنبه تبلیغاتی آن مشخص نمی شود و تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. این اخبار معمولا به صورت مصاحبه هایی کوتاه و با نکته های بسیار عرضه می شود و به همین دلیل مخاطب برای خواندن آن علاقه نشان می دهد.

رپورتاژ آگهی-پرشین بک لینک

مهم ترین نکات رپورتاژ آگهی

  • نحوه تهیه ریپورتاژ بسیار مهم است, در واقع لازم است که رپورتاژ توسط یک گروه متخصص که خبرنگاران و گزارشگران حرفه ای دارند تهیه شود. بهتر است که این افراد متخصص سئو نیز باشند چرا که سئوی مناسب محتوای ریپورتاژ میتواند در رتبه بندی گوگل بسیار موثر باشد.
  • رپورتاژ باید در خبرگزاری ها و وبسایت های معتبر منتشر شود, چرا که اگر از لحاظ خبری این وب سایت ها نامعتبر باشند ممکن است باعث تنزل رتبه ی سایت شما در گوگل باشد.
  • بهتر است که محتوای خبر با توجه به نوع مخاطبان منتشر شود, وبسایت مربوطه حتما باید دارای مخاطبانی باشد که علاقه مند به موضوع سایت شما باشند تا تأثیرگذاری بیشتری داشته باشد.
  • برای هر رپورتاژ آگهی یک متن خاص بنویسید. محتواهای تکراری معمولا توسط ربات های گوگل نادیده گرفته شده و ایندکس نمی شوند. ممکن است که مدیران سایت های مختلف یک رپورتاژ را به چندین عنوان در وبسایت های مختلف منتشر کنند در این صورت بهتر است که شما برای هر رپورتاژ, گزارش و مصاحبه ای جدید بنویسید که برای مخاطب تازگی داشته باشد.
  • استفاده از لینک فالو در رپورتاژ نیز مؤثر هستند اما دقت داشته باشید که هرچه از لینک های بیشتری در رپورتاژ اگهی استفاده کنید بدین معنا نیست که بازدهی بیشتری خواهید داشت ولی در اصل این عمل نتیجه برعکس خواهد داشت. دقت داشته باشید که بیش از پنج بک لینک را در رپورتاژ قرار ندهید. بهتر است بدانید که هر پیجی در اینترنت از نظر گوگل اعتبار و ارزش خاصی دارد که این اعتبار به صورت مساوی بین تمامی لینک ها تقسیم می شود. با افزایش تعداد لینک ها این اعتبار کاهش خواهد یافت پس پیشنهاد می شود که در هر رپورتاژ بین 3 تا 5 عدد بک لینک قرار دهید.
  • یکی از نکات مهم در افزایش رتبه بندی گوگل وجود تصاویر و ویدیو است. شما با قرار دادن تصاویر می توانید اعتبار صفحه خود را افزایش دهید به طور کل هر چقدر که محتوای ایجاد شده ارزشمندتر باشد, اعتبار سایت افزایش خواهد یافت و همانطور که گفته شد هدف اصلی از رپورتاژ و بک لینک رشد سئوی سایت در گوگل است.

نویسندگان رپورتاژ

آگهی های خبری که به رپورتاژ آگهی مرسوم هستند توسط یک شرکت تبلیغاتی که شامل گزارشگران و متخصصان سئو مختلف است تهیه و تنظیم می شود. به طور معمول پیش از اینکه آگهی توسط شرکت پخش شود توسط طرف قرارداد چک می شود و مورد بررسی قرار می گیرد.

رپورتاژ آگهی چگونه باعث ارتقاء رتبه می شود؟

در رپورتاژ آگهی معمولا چندین لینک برای ارتقاء به سایت مورد نظر داده می شوند. رپورتاژ آگهی معمولا برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرد که به صورت کمپین هستند. کمپین های رپورتاژ اغلب شامل وبسایت های خاصی هستند که موضوعات مختلفی دارند. رپورتاژ در حقیقت با بالا بردن آمار بازدید های وبسایت باعث افزایش رتبه آن می شود. همانطور که می دانید بک لینک ها نیز در این امر مؤثر هستند.

خرید رپورتاژ آگهی چه زمانی مورد نیاز است؟

خرید رپورتاژ آگهی را زمانی میتوان امری پربازده در نظر گرفت که حداقل در صفحات برتر گوگل جای داشته باشید و این بدین معناست که کلمه کلیدی انتخاب شما در بین هزاران کلمه دیگر جایگاه مناسبی را کسب کرده باشد. همانطور که گفته شد خرید بک لینک نیز میتواند در کنار ریپورتاژ به این امر کمک کند. اگر وب سایت شما جایگاهی در بین وبسایت های برتر ندارد و در سایر صفحات است بهتر است که نخست از بک لینک کمک گرفته و سپس به سراغ خرید رپورتاژ بروید.

 

برای مشاوره جهت خرید بک لینک قوی و معتبر و درج رپورتاژ آگهی در برترین سایت های ایران با شماره موبایل 09034298821 ارتباط برقرار کنید یا از طریق کلیک روی تلگرام با ما در ارتباط باشید.

آرزوی پرشین بک لینک پیشرفت کسب و کار شماست